جوراب‌های رنگارنگ بپوشیم یا نپوشیم؟

جوراب های رنگارنگ

آیا جوراب‌های رنگارنگ برای کودکان است؟ آیا جوراب رنگی رنگی بپوشیم؟ چرا فکر می‌کنید جوراب های رنگی رنگی را نباید افراد بزرگ سال به پا کنند؟

جوراب رنگارنگ

اگر فکر می‌کنید ک جوراب‌های طوسی یا مشکی و یا سفید برای بزرگ‌سالان بهتر است پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا راجب ست کردن جوراب با استایل خود آگاهانه تصمیم بگیرید تا چندی پیش شلوار های بلند که تا روی پا بودند مد بود و می‌توان گفت جوراب بی اهمیت بود.

اما از زمانی که شلوارهای کوتاه مجدد مد شد کتانی‌های ساق کوتاه نیز مجدد به بازار آمد و استقبال خوبی از این کتانی ها شد، زمانی که این کتانی ها را با جوراب های ساق کوتاه می‌پوشیدند، جوراب اصلا مشخص یا قابل اهمیت نبود

طراحان برای جذابیت بیشتر استایل و فشن جدید اقدام به طراحی جوراب هایی بلند کردند که حد فاصله‌ی بین شلوار و کتانی باشد
در اصل شلوار کوتاه تر و جوراب بلند تر ابتدا این جوراب‌ها تک رنگ بودند و فقط با یک طرح و رنگ خاصی به بازار آمد ولی طولی نکشید که به سرعت یهترین برندهای لباس دست به طراحی و تولید جوراب‌های بلند با طرح و رنگ‌های گوناگون زدند، جوراب‌های بلند رنگارنگی که، طرح و رنگ‌های بشدت جذاب و هیجان انگیزی داشتند.

از این رو همه چی برای تغییر در استایل خود و تبدیل آن به یک استایل جذاب آماده بود.

شلوارهای کوتاه با کتانی که حد فاصله‌ی شلوار و کتانی را جوراب‌هایی بلند با طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون پوشش میداد و سبک خاصی به ظاهر و استیل می‌داد، به گونه‌ای می‌شود گفت که این جوراب‌ها یک ایده جدید، نو و جذاب در عرصه‌ی مد و پوشاک بود.

ابتدا جوانان و نوجوانان از این سبک استقبال کردند ولی طولی نکشید که همه‌ی جامعه پذیرای این سبک شدند و آن‌ها را تحت تأثیر قرار داد که بعد از مدتی در فشن‌شوها و هقته‌های مد مدل‌ها این جوراب‌های بلند رنگی رنگی را با کفش‌های پاشنه بلند می‌پوشیدند.

بعد از مدتی این جوراب‌ها تحت توجه مردان نیز قرار گرفت حتی مردان کت و شلوار پوش آن هم در زمانی که در حال نشستن و بالا رفتن شلوار خود جوراب هایشان دیده می‌شود این استقبال از این جوراب‌ها فقط مختص مردم عادی نبود و سیاست‌مدارن و قدرتمندان هم از این جوراب‌های رنگارنگ استقبال کردند.

پس شما هم جوراب‌های رنگی رنگی با طرح‌های مختلف و جذاب بپوشید و استایل خود را متفاوت کنید و از خاص و متفاوت بودن خود لذت ببرید چون جوراب‌های مشکی و سفید بعد از مدتی واقعا تکراری و خسته کنند می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.